Svoboda slova a obchodní strategie

Je vidět že tu svobodu a demokracii a obzvlástě svobou tisku si v Česku každý vykládá podle svého, jako například pan Řezáč majitel a vydavatel www.gastronews.cz

  • i
  • i
  • ihttps://www.hostovka.cz/svoboda_slova?usp=sharing
  • i

Jak se eventuálně můžete přesvědčit, tak 25.1.2008 0:10:57, jistý Fred přidal do těch stránek následujicí příspěvek:

Je to těžké najít na gastronews.cz vůbec nějaké kontakty, jediný jsem našel na pana Řezáče. Tak se ptám, zda-li je možno se nějak spojit s panem Klímou na těchto stránkách a jak se například zakládá nové diskusní téma. Děkuji Fred

Pan Jiří Řezáč z V. tam ještě tentýž den, 25.1.2008 15:40:05, přidal následujicí odpověď:

Frede volte tento postup:

1/ v diskuzní (červené) tabulce klikněte na "Hlavní stránka diskuzí" (dole)

2/ rozbalí se "Kategorie diskuzí"

3/ klikněte na kterýkoli bod

4/ rozbalí se "Diskuzní témata"

5/ sjeďte až dolů k "Založit nové téma"

Kontakty konkrétních osob pokud jsou spolupracovníky našich portálů nepodáváme z důvodu obchodní stratégie.

Co se týče pana Klímy, tak po velmi ostrých názorových výměnách s některými uživateli portálu odstoupil od spolupráce.

V současnosti nemáme o panu Klímovi žádné zprávy. Dotyčný se -myslím ? letos dožívá 80 roků a žije v americké Kalifornii.

Jiří Řezáč z V.

Já nejsem nějaký "dotyčný" ale autor asi 90% hodnotných článků na těchto stránkách a je to veliká chucpa, když pan Řezáč napíše že o mně neví nic jiného než to, že se letos dožívám 80 roků.

What a B.S., co má ten můj věk s tím co společného. Jak ubohé.

Já jsme proto na to přidal příspěvek ve kterém jsem se zmínil o tom, že na vlastní obchodní strategii má každý nakladatel právo, ale že mezinárodní zvyky v mediích jsou, že když někdo požádá nakladatele nebo vydavatele o adresu některého outora knihy nebo článku, tak pokud tento nemá námitky tak mu ji pošlou a nebo tomu atorovi pošlou adresu toho žadatele.

To se samořejmě samo z těch stránek vymazalo.

Nicméně teď, 4 dny po mých 80. narozeninách se na stránkách www.gastronews.cz , které na základě všech těch snah některých těch "uživatelů" mě z diskreditovat nemohu nazvat jinak než "latrina" se objevil následujicí článek.

Nadpis: Re: NÍZKÁ ÚROVEŇ ŠKOLSTVÍ

Od: Iri Kirchman

Vloženo: 27.6.2008 14:46:12.

ID: 5886.

Pane Klímo, dobrý den. Váš článek je zajímavý, ale nemohu se s Vámi kontaktovat k diskusi, když není nikde uvedena Vaše adresa. Prosím, pokud byste měl zájem, odpovězte mi. Děkuji. I.K.

Já jsem na to panu Kirchmanovi na těch stránkách neodpověděl protože jednak pan Kirchman tam bohužel nepřidal svoji e-mailovou adresu a já po zkušenostech z minulosti se už vůbec nepokoším na těchto stránkách s někým komunikovat, natožpak tam uvádět moji e-mailovou adresu, ale pokud někdo znáte pan Iri Kirchmana tak mu laskavě přdeje moji e-mailovo adresu, která není nic tajného: www.aftceuro@aol.com.

Děkuji,

Michael Klima

P.S. Jenom pro upřesnění: Já jsem neodstoupil od spolupráce "po ostrých názorových výměnách",ale proto,že si myslím že nemám zapotřebí se nechat od těch "uživatelů" toho porálu urážet. Vždyť se na ten jejich slovník podívejte.

Já si s nikým mé názory nevyměňuji. Buď se někomu mé příspěvky líbí a nebo je nemusí číst, to je ta krása internetu. Já se také s nikým nepouštím do žádného chatu, ale nenechám si od nikoho nic llíbit, což je zase moje podniková strategie a tak velmi často používám moji diplomacii.

Příbuzné články

Přání
24. prosince 2010
ikoho se to týká
Přání
Vážení přátelé, v této předvánoční a novoroční době dostávám přání od mnoha mých přátel a známých, kteří se z různých důvodů třeba celý rok neozvali. Dostávám přání od muslimů, katolíků, buddhistů, hinduistů, židů, islámců i ateistů a mnoha jiných včetně Kwanza.
Přání, /prani
Případové studie
17. července 2008
ikoho se to týká
Případové studie
Případové studie, anglicky zvané Case Studies jsou v Americe velmi účinnou formou výuky, zejména při výuce managementu.
Případové studie, /pripradove_studie
Svoboda slova a obchodní strategie
26. června 2008
ikoho se to týká
Svoboda slova a obchodní strategie
Je vidět že tu svobodu a demokracii a obzvlástě svobou tisku si v Česku každý vykládá podle svého, jako například pan Řezáč majitel a vydavatel www.gastronews.cz
Svoboda slova a obchodní strategie, /svoboda_slova
Lesk a bída mystery shopping služeb
18. května 2008
ikoho se to týká
Lesk a bída mystery shopping služeb
Mystery shopping má v zásadě odhalit, zda zákazník v pohostinství dostává to, co mu patří. Hlavně má odhalit, zda jsou zákazníci šizeni některými zaměstnanci daného podniku.
Lesk a bída mystery shopping služeb, /mystery_shopping
Osobnosti
17. května 2008
ikoho se to týká
Osobnosti
Osobnosti, anglicky zvané Celebrity jsou osoby které se vyznačjí nějakými mimořádnými znalostmi, vědomostmi nebo dovednostmi, případně úspěchy a to jak ve společenském a hospodářském životě, v byznise, ve sportu, politice, literatuře či umění.
Osobnosti, /osobnosti
Kontrolní pokladny
21. srpna 2007
ikoho se to týká
Kontrolní pokladny
Novelou ustanovení § 39 odst. 3 zákona o správě daní, se upřesňuje povinnost všech daňových subjektů, které přijímají nebo vydávají platby v hotovosti, vést průběžně evidenci jednotlivých plateb, pokud údaje o těchto platbách slouží jako důkazní prostředek pro správné stanovení daňové povinnosti s tím, že od 1.1.2007 ta část živnostníků, která provozuje maloobchod a hostinskou činnost, bude evidenci provádět na registrační pokladně s fiskální pamětí podle ZRP.
Kontrolní pokladny, /kontrolni_pokladny
Toto se týká nás všech
3. ledna 2007
ikoho se to týká
Toto se týká nás všech
Musím ale začít omluvou všem odborným učitelům, mistrům odborného výcviku a pedagogům za to, že mnohdy generalizuji a házím je všechny do jednoho pytle.
Toto se týká nás všech, /toto_se_tyka_nas_vsech
Mom and Dad Restaurant
26. listopadu 2006
ikoho se to týká
Mom and Dad Restaurant
Již se mi na můj článek Steakgrill ozval první čtenář, který mi píše, že neví proč by mněl něco na své restauraci měnit, když mu docela dobře běží.
Mom and Dad Restaurant, /mom_and_dad_restaurant
Hnědý nos českých kuchařů
31. března 2008
ikoho se to týkáiČeská republika
Hnědý nos českých kuchařů
Vsadím se, že vám na žádné škole angličtiny neřeknou co znamená brownnosing. Dokonce to nenajdete ani v žádném slovníku idiomů. Brown nose znamená v překladu hnědý nos. Prostě když někdo někomu leze do zadku, tak má hnědý nos a nemusím vám asi říkat od čeho.
Hnědý nos českých kuchařů, /brownnosing
Restaurace zvaná diner
4. října 2007
ikoho se to týkáipřípadová studieiAmerika
Restaurace zvaná diner
Diner byly prefabrikované restaurace populární po celé Severní Americe a dokonce i v Kanadě. Restaurace byly sestaveny v dílně, a pak převezeny na zvolené místo.
Restaurace zvaná diner, /diner