Michael Klíma na téma igastronomie15. března 2008

Michelin

Standa, jeden český kuchař se kterým se znám již několik let a který v současné době pracujue v Angli mně upozornil na několik článků o první české hvězdě Michelinu uveřejněných v ČR v mediích jako nova.cz, TV Nova, a ČTK slovy: "Myslel jsem si že to budu já".

iZískat odkaz na článekhttps://www.hostovka.cz/michelin?usp=sharingi Sdílet na Facebooku iNavrhnout úpravy článku

Nemohu sice posoudit, jestli Standa na nějakou hvězdu Michelinu již má, ale nemyslím si, že je namyšlený. On prostě po několika letech v zahraničí má sebevědomí které většině našich kuchařům schází a proto přestože se všem těm zahraničním kuchařům vyrovnají stále hrají druhé housle.

Já oproti tomu, přestože jsem také Čech, jsem nepředstavitelně namyšlený a proto si myslím, že bych na nějakou tu hvězdu možná měl, ale myslím si také, že po tom co o tom Michelinu vím, což jsem napsal v mém článku HVĚZDY MICHELINU, bych jim ji hodil na hlavu.

Já jsem ale z hlouby duše přesvědčen, že někteří naši kuchaři si dnes již zaslouží ta nejvyžší mezinárodní ocenění a opravte mně pokud se mýlím, ale myslím si že ten zprofanovaný Michelin k tomu nepotřebují.